NANA

DEPILACJA LASEROWA

KOSMETYKA LASEROWA

 


 

W Nana Laser zabiegi depilacji laserowej wykonujemy najskuteczniejszym laserem LightSheer® DESIRE oraz LightSheer® ET, który gwarantuje trwały i pewny efekt gładkiej skóry.

Laser LightSheer to najskuteczniejsze z dostępnych na rynku urządzeń, które gwarantuje nie tylko doskonały efekt, ale również komfort i bezpieczeństwo. Laser LightSheer™ posiada honorowany na całym świecie certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration). FDA to amerykańska agencja rządowa odpowiedzialna między innymi za kontrolę urządzeń medycznych i urządzeń emitujących promieniowanie. Pozytywna opinia wydana przez FDA jest uznawana na całym świecie za wyznacznik jakości i potwierdzenie niestwierdzenia negatywnego wpływu na zdrowie.

Laser Lightsheer działa powierzchniowo i nie ma wpływu na funkcjonowanie organizmu. Wiązka promieni w bezpieczny sposób przenika w głąb skóry, co w efekcie powoduje uszkodzenie mieszka, a następnie zanik i utratę włosa. Melanina-barwnik włosa pochłania wydzielane przez laser promieniowanie.

Ciepło emitowane przez laser doprowadza do rozpadu melaniny oraz termicznego zniszczenia mieszka włosowego i brodawki. Depilacja laserowa Lightsheer gwarantuje trwały efekt, a usunięte owłosienie nie odrasta ponownie. Wskazaniem do zabiegów jest ciemne owłosienie.

Liczba wykonywanych zabiegów jest sprawą indywidualną, uzależnioną od powierzchni, gdzie wykonywana jest depilacja, typu skóry, koloru i ilości włosów. Zwykle konieczne jest wykonanie 4-6 zabiegów w odstępach 2-3 miesięcy.

Po zabiegu depilacji laserowej może wystąpić rumień na skórze, pieczenie, obrzęk mieszków włosowych – przypomina gęsią skórkę z zaczerwienieniem. Tego typu objawy zwykle ustępują po kilku godzinach.

PRZECIWWSKAZANIA

 • Ciąża
 • Opalenizna - na ok. 4 tygodnie przed jak i po zabiegu nie można opalać powierzchni poddanej depilacji laserowej
 • Wyrywanie włosów z cebulką (wosk, pęseta, depilator) - nie stosować na 4 tygodnie przed zabiegiem (dotyczy miejsca poddawanego depilacji)
 • Stosowanie innych systemów laserowych - nie stosować 2 miesiące przed zabiegiem (dotyczy miejsca poddawanego depilacji laserowej)
 • Opryszczka i inne ostre infekcje
 • Łuszczyca
 • Bielactwo
 • Padaczka
 • Nieuregulowana cukrzyca
 • Przyjmowanie leków fotouczulających (leki przeciwreumatyczne, antybiotyki -tetracykliny, środki przeciwdepresyjne, uspokajające, leki hormonalne, leki neurologiczne, przeciwcukrzycowe, moczopędne, przeciwzapalne, przeciwtrądzikowe)
 • Przyjmowanie preparatów z niektórych ziół (np. z dziurawca)
 • Skłonność do nieprawidłowego gojenia tzn. tworzenie bliznowców.
 •  

  NANA

  OFERTA

  KOSMETYKA LASEROWA

   

  Depilacja laserowa
  Zamykanie naczynek
  KARBOKSYTERAPIA

   

   

  NANA

  KONTAKT

  KOSMETYKA LASEROWA

  Nana - Gabinet Kosmetyki Laserowej
  ul. Szewczenki 9c, Legnica

   

  505 72 16 18 - Monika Stężowska
  505 72 18 20 - Katarzyna Nowak
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

   

   
   
   
  Wyślij Wiadomość
  Nieprawidłowe dane
  Nieprawidłowe dane
  Nieprawidłowe dane
  Nieprawidłowe dane