NANA

Laserowe Zamykanie naczynek

KOSMETYKA LASEROWA


WALKA Z NIEDOSKONAŁOŚCIAMI

W Nana Laser skutecznie usuwamy drobne naczynia powierzchniowe oraz efektywnie zapobiegamy powstawaniu nowych zmian naczyniowych, rumienia oraz cech trądzika różowatego.

Kilkunastoletnie doświadczenie, wiedza oraz nowoczesny sprzęt pozwala nam wykonywać zabiegi na najwyższym poziomie, by zapewnić szybkie i satysfakcjonujące efekty.

Popękane naczynka, pajączki, trądzik różowaty, naczyniaki, czy inne zmiany skórne powodowane przez rozszerzone naczynia krwionośne, w szczególności na twarzy, stanowią źródło dyskomfortu wielu z nas.

Powodem pękania naczyń krwionośnych najczęściej są zmiany hormonalne, uwarunkowania genetyczne, nadciśnienie, długotrwała terapia sterydami, nadmierne opalanie się, czynniki zewnętrzne, duże wahania temperatury. Pierwszym objawem rozszerzonych naczyń krwionośnych jest tzw. rumień, który z czasem utrwala się i pozostaje na stałe. Następnie pojawiają się drobne nitki popękanych naczyń tzw. teleangiektazje.

DZIAŁANIE

Medyczny Laser Asclepion Quadro Star emituje wiązkę promieni o długości 532 nm, która doskonale namierza czerwony barwnik krwi - hemoglobinę znajdująca się w naczyniach krwionośnych. Światło lasera przechodzi przez skórę nie uszkadzając jej. W procesie termolizy dochodzi do wytworzenia energii cieplnej, która odparowuje wodę, a następnie prowadzi do obkurczenia, wysuszenia i obumarcia ścian naczynia krwionośnego. W niedługim czasie zostają one wchłonięte przez organizm, dzięki czemu przestają być widoczne na twarzy. Metoda jest bezpieczna, nie pozostawia śladów, towarzyszą jej niewielkie dolegliwości bólowe.

Zakres terapii i ilość zabiegów zależy przede wszystkim od średnicy, koloru i głębokości powiększonych naczyń oraz ich położenia. Zwykle wykonuje się 2-5 zabiegów co 1-2 miesiące.

WSKAZANIA

zmiany naczyniowe na twarzy, szyi i dekolcie

zmiany naczyniowe na nogach

naczyniaki gwiaździste

naczyniaki rubinowe

terapia trądziku różowatego

 

PRZECIWWSKAZANIA

Ciąża

Mocna, świeża opalenizna

Przyjmowanie leków światłouczulających i antydepresantów

Spożywanie alkoholu (24 godziny przed zabiegiem)

Aktywna faza łuszczycy

Bielactwo

Padaczka

Zaburzenia krzepnięcia krwi

Skłonność do powstawania bliznowców

NANA

OFERTA

KOSMETYKA LASEROWA

 

Depilacja laserowa
Zamykanie naczynek
KARBOKSYTERAPIA

 

 

 

NANA

KONTAKT

KOSMETYKA LASEROWA

Nana - Gabinet Kosmetyki Laserowej
ul. Szewczenki 9c, Legnica

 

505 72 16 18 - Monika Stężowska
505 72 18 20 - Katarzyna Nowak
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 
 
 
Wyślij Wiadomość
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane